Hakkımızda

  Türk Otomotiv Endüstrisinde Güney Marmara bölgesinin parlayan yıldızı Bursa’da çıkma & orijinal yedek parça satışı olarak faaliyet göstermekte olan DİNDARLAR OTO, 2002 yılından itibaren faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir.

  Önce güven ve kalite ilkesinden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı olmak üzere müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmetlerimize devam etmektedir.

  Unutulmamalı ki çıkma yedek parça sektörü başlı başına bir endüstridir. Ve bu başlı başına ülke ekonomisine katkı sağladığı gibi ülkemize yurt dışından giren ithal yedek parça da azalma söz konusu sağlamaktadır ki kaldı ki buda cari açık açısından tartışılmaz bir azalma payıdır.

  Stoklarımızda bulunan tüm yedekler trafikten düşmüş hurdaya ayrılmış araç sökmesi ve hatasız montaja hazır ürünler olup, elimizdeki sıfır ürünlerle de bu stoklar desteklenmektedir.

  2000 m2  alan içerisinde profesyonel ekibimiz ile beraber 7/24 hizmet vermeye çalışmaktayız.

  Firmamıza referans olarak gördüğümüz başta araç yetkili servisleri olmak üzere Türkiye ve yurt dışında faaliyet gösteren, tüm kendi çapında isim yapmış, kalitesi kanıtlamış özel servisler ve gerçek anlamda usta diye tabir edilen çalışma arkadaşlarımız DİNDARLAR OTO için paha biçilemez birer referans ve garantidir.

  Ürünlerimiz size anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile en geç iki iş günü içinde adresine teslim edilmekte olup beğenmediğiniz veya hatalı olan, yanlış gelen ürünler DİNDARLAR OTO garantisi ile değişim veya iade garantisindedir.

  Unutmayalım ki çıkma yedek parça hem tasarruf hem orijinallik getirir; kaldı ki araçlarınız satış anında sınıf geçme riski taşımaz.

  Firmamız sizleri bir müşteriden çok kendimize çalışma arkadaşı görmekte olup daha uzun yıllar beraber çalışma ve ticaret yapmaktan onur duymaktadır.

  TÜM ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZA İŞLERİNDE BAŞARILAR VE HAYIRLI KAZANÇLAR DİLERİZ.